Кошик
117 відгуків
Днепродзержинск
+380952773545
+380500229310
+380970990848
Агро Прогресс

Насіння соняшнику Євраліс (Euralis )

Насіння соняшнику Євраліс

від відомого французького виробника. Високоврожайні, стійкі до хвороб сорти, які володіють високим рівнем олійності і відмінною якістю масла!

Зробити замовлення!

ТОП продаж

Детальніше Простий середньостиглий гібрид, що володіє високою пластичністю до різних умов вирощування, стійкістю до хвороб і вилягання. Олійність – 49-51%. Насіння соняшнику Белла Євраліс (Euralis) Простий середньостиглий гібрид, що володіє високою пластичністю до різних умов вирощування, стійкістю до хвороб і вилягання. Олійність – 49-51%. Детальніше Простий середньоранній гібрид толерантний до хвороб та вовчка раси A-F, вміст олії – 50%. Насіння соняшнику Петунія Євраліс (Euralis) Простий середньоранній гібрид толерантний до хвороб та вовчка раси A-F, вміст олії – 50%. Детальніше Середньоранній гібрид інтенсивного типу, з підвищеною толерантністю до захворювань. Олійність становить 53-54%. Насіння соняшнику ЄС Вероніка (Euralis) Середньоранній гібрид інтенсивного типу, з підвищеною толерантністю до захворювань. Олійність становить 53-54%. Детальніше Простий ранній гібрид, володіє високою продуктивністю в будь-якому кліматі, посухостійкий. Олійність – 48-49%. Насіння соняшнику ЄС Ніагара (Euralis) Простий ранній гібрид, володіє високою продуктивністю в будь-якому кліматі, посухостійкий. Олійність – 48-49%. Детальніше Простий середньоранній гібрид інтенсивного типу, посухостійкий, толерантний до захворювань, адаптивний до різних грунтово-кліматичних умов. Олійність – 48%. Насіння соняшнику ЄС Генезис F1 (Euralis) (Евролайтинг) Простий середньоранній гібрид інтенсивного типу, посухостійкий, толерантний до захворювань, адаптивний до різних грунтово-кліматичних умов. Олійність – 48%. Детальніше Простий середньоранній гібрид, стійкий до рас вовчка A-G, адаптивний до засух, вміст олії – 46-47%. Насіння соняшнику ЄС Яніс F1 (Euralis) (Евролайтинг) Простий середньоранній гібрид, стійкий до рас вовчка A-G, адаптивний до засух, вміст олії – 46-47%.

Як зробити замовлення в нашому магазині

Оформити

Замовлення можна оформити через сайт або зателефонувати за контактними номерами телефонів.

Підтвердити

Менеджер зв'яжеться з клієнтом для уточнення всіх деталей і підтвердження замовлення.

Сплатити

Клієнт може робити оплату безготівковим платежем або післяплатою при отриманні, передоплата не обов'язкова.

Отримати

Отримаєте своє замовлення в будь-якому регіоні України, у відділенні Нової пошти, Делівері, Укрпошти, кур'єрською доставкою або шляхом самовивозу.

 

1 2