Корзина
116 отзывов
Днепродзержинск
+380500229310
+380970990848
Агро Прогресс

Гербицид "Хакер" Август

  • В наличии

2 679,90 грн./кг

Купить
+380500229310
  • +380970990848
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гербицид "Хакер" Август
Гербицид "Хакер" Август
2 679,90 грн./кг
В наличии
Купить
+380500229310
  • +380970990848
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Хакер

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з деякими однорічними і багаторічними дводольними бур’янами, в тому числі проблемними видами, у посівах буряку та ріпаку

Професійний зломлювач бур’янів

Культура,що обробляється

Норма витрати препарату, кг/га

Шкідливий об’єкт

Спосіб,час обробки

Цукрові буряки

0,12 - 0,2

Однорічні та багаторічні дводольні бур’яни: в т.ч. види ромашки, гірчаку, осоту

Обприскування посівів у фазі 3 - 5 листків культури та в фазі розетки осотів (15 - 20 см)

Ріпак

0,12 - 0,2

Обприскування посівів у фазі 3 - 4 справжніх листків культури до появи квіткових бутонів у ріпаку, в фазі розетки осотів (15 - 20 см)


 

Переваги препарату:

  • виключно висока ефективність проти злісних коренепаросткових бур’янів
  • знищення надземної частини і кореневої системи осотів
  • прекрасна сумісність в бакових сумішах з іншими гербіцидами
  • максимально зручна у застосуванні препаративна форма

Призначення:

системний післясходовий гербіцид для боротьби з деякими однорічними і багаторічними дводольними бур’янами, в тому числі проблемними видами, такими як осот рожевий та інші, видами ромашки, видами гірчаку в посівах буряків та льону.

Діюча речовина:

клопіралід, 750 г/кг.

Препаративна форма:

водорозчинні гранули.

Характеристика діючої речовини:

клопіралід належить до класу хлорпохідних піридинів і є синтетичною формою ростових гормонів.

Спектр дії:

Хакєр ефективно знищує осот жовтий (польовий), осот рожевий і його підвиди, молокан татарський, осот городній, гірчак рожевий, ромашку (види), гірчак (види), гречку татарську, гірчак березкоподібний, амброзію полинолисту, підбіл, волошку синю, кульбабу лікарську, жовтозілля звичайне та інші бур’яни родини Айстрових, Бобових, Гречкових та Пасльонових.

Механізм дії:

володіє системною дією, поглинається листками, переноситься в точки росту, коріння і кореневища, легко переміщується рослиною, порушуючи процес поділу клітин, і припиняє ріст бур’янів.

Швидкість і симптоми дії:

пригнічення росту бур’янів відбувається протягом декількох годин після проведення обробки, візуальні симптоми прояву дії відмічають приблизно через 12 - 18 годин. Протягом 1 - 3 тижнів листки чутливих рослин стають хлоротичними, потовщуються і скручуються, стебла також потовщуються і розтріскуються, точка росту відмирає. Повна загибель бур’янів настає через 2 - 3 тижні після обприскування і залежить від їхнього видового складу, фази розвитку в момент обробки, ступеня забур’яненості поля і погодних умов. Важливо, що під дією гербіциду гине не тільки надземна частина бур’янів, але й коренева система, в тому числі кореневі бруньки відновлення.

Період захисної дії:

в посівах льону Хакєр захищає культуру до кінця вегетаційного сезону. В посівах буряків можливе почасткове застосування для знищення наступної «хвилі» бур’янів.

Рекомендації щодо застосування:

Найкраща дія Хакєру досягається за обприскування в період активного росту бур’янів. Однорічні бур’яни найбільш чутливі до препарату у фазі 2 - 6 листків, осоти – у фазі розетки – початок росту стебла. За переростання бур’янами найчутливіших фаз, а також у разі сильного ступеня забур’яненості посівів слід використовувати максимально рекомендовані норми витрати гербіциду.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

оптимальний для проведення обробки температурний режим перебуває в межах від 10 до 25°С. Не рекомендується проводити обробку за загрози приморозків чи відразу ж після них.

Сумісність:

на посівах буряків Хакєр можна застосовувати в бакових сумішах з протидводольними гербіцидами на основі десмедифаму, фенмедифаму й етофумезату (Біцепс Гарант), метамітрону (Пілот), з грамініцидами (Міура) та іншими. На посівах льону можливі бакові суміші з гербіцидами на основі МЦПА (Гербітокс), грамініцидами (Міура).

Витрата робочої рідини:

200 - 300 л/га.

Упаковка:

флакони – 1 кг.

Основные
Обрабатываемые культурыЦукрові буряки, Ріпак
Спектр гербицидной активности  Хакєр ефективно знищує осот жовтий (польовий), осот рожевий і його підвиди, молокан татарський, осот городній, гірчак рожевий, ромашку (види), гірчак (види), гречку татарську, гірчак березкоподібний, амброзію полинолисту, підбіл, волошку синю, кульбабу лікарську, жовтозілля звичайне та інші бур’яни родини Айстрових, Бобових, Гречкових та Пасльонових. Подробнее: http://interagros.com.ua/p60761117-gerbitsid-haker.html
Препаративная форма  Гранулы  
Содержание действующего веществаклопіралід, 750 г/кг. Подробнее: http://interagros.com.ua/p60761117-gerbitsid-haker.html
Производитель  Август
Страна производительБеларусь
Упаковка
УпаковкаФляга
Вес1.0 (кг)
  • Цена: 2 679,90 грн./кг