Корзина
116 отзывов
Днепродзержинск
+380500229310
+380970990848
Агро Прогресс

Гербицид Астрел Плюс СЕ

 • В наличии

338,50 грн.

Купить
+380500229310
 • +380970990848
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гербицид Астрел Плюс СЕ
Гербицид Астрел Плюс СЕ
338,50 грн.
В наличии
Купить
+380500229310
 • +380970990848
Описание
Характеристики
Информация для заказа

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

Культура Бур'яни Норма внесення, л/га Cпосіб та час обробки Кількість обробок
Кукурудза  Однорічні дводольні та злакові бур'яни  3,5  Обприскування ґрунту до посіву, під час посіву та після посіву  1
Обприскування ґрунту після сходів до появи 3-4 справжніх листків культури, але не більше 2-х справжніх листків у бур`яну 
Соняшник  Однорічні дводольні та злакові бур'яни  2,8-3,5  Обприскування ґрунту до посіву, під час посіву, але до сходів культури  1

РЕКОМЕНДОВАНА НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: 200-300 л/га.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

 • широкий спектр контрольованих бур’янів, за рахунок поєднання двох діючих речовин;
 • м’яка дія, за рахунок спеціального антидота;
 • подовжений період гербіцидної дії;
 • зупиняє розвиток повторних хвиль бур’янів;
 • широкий період застосування: до посіву і аж до появи 3-4 справжніх листків у кукурудзи;
 • сучасна препаративна форма – суспензійна емульсія. 

МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ:

АСТРЕЛ ПЛЮС® СЕ знищує однорічні дводольні  та злакові бур’яни ще до появи їхніх сходів, запобігаючи конкуренції з культурними рослинами. Препарат діє як на сходи, так і на проростаючі з  насіння  бур’яни, головним чином поглинаючись через кореневу систему та  перші листки бур’янів, внаслідок чого проросток скручується та відмирає.  Тербутилазин, що входить до складу гербіциду АСТРЕЛ ПЛЮС® СЕ, впливає на фотосинтез рослин, блокуючи транспорт електронів в клітині  бур’янів, ацетохлор впливає на  синтез білків та жирних кислот, що і  призводить до загибелі бур’янів.

АСТРЕЛ ПЛЮС® СЕ за рахунок поєднання двох  діючих речовин контролює широкий спектр однорічних бур’янів, в тому  числі стійких до інших гербіцидів, таких як:   гірчиця польова (Sinapis arvensis), жовтозілля звичайне (Senecio vulgaris), ромашки (Matricaria spp.), паслін чорний (Solanum nigrum), амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiaefolia) та інші.

При використанні препарату в рекомендованій нормі, завдяки включенню в  формуляцію спеціального антидота, можливо застосовувати на кукурудзі, як страховий гербіцид. 

 

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

АСТРЕЛ ПЛЮС® СЕ як ґрунтовий гербіцид для  захисту соняшнику та кукурудзи застосовується до посіву, під час посіву,  після посіву, але до сходів культури. Препарат не потребує негайної  заробки. Передумовою високої ефективності  препарату є якісно підготовлений грунт.  Для отримання максимального  результату необхідна наявність запасів ґрунтової вологи в достатній  кількості чи опади мінімум 10 – 20 мм протягом 2 тижнів із моменту  внесення.

Увага! Не рекомендується застосовувати препарат у посівах соняшнику на легких малогумусних ґрунтах. При надмірному зволоженні ґрунту, застоюванні води на оброблених ділянках чи при інтенсивних опадах, в результаті яких відбувається відбивання капель від ґрунту і потрапляння їх на рослину, на соняшнику може проявитися фітотоксичність. 

АСТРЕЛ ПЛЮС® СЕ як страховий гербіцид для  контролю однорічних бур’янів застосовується  на кукурудзі в ранній  післясходовий період до появи 4 справжніх листків культури, але не  більше 2-х листків у бур’янів.

АСТРЕЛ ПЛЮС® СЕ за вегетаційний період повністю розкладається в ґрунті, на наступний сезон немає ніяких обмежень в сівозміні.

РЕКОМЕНДОВАНА БАКОВА СУМІШ ДЛЯ ҐРУНТОВОГО ЗАСТОСУВАННЯ:

АСТРЕЛ ПЛЮС 2,8-3,5 л/га + РОУБЕК 0,2-0,4 л/га

 • Зменшення промивання гербіциду;
 • Зменшення фітотоксичності на культуру (соняшник);
 • Підсилення дії гербіциду на бур'яни;
 • Подовження дії гербіциду. 

ОСНОВНІ ВИДИ БУР'ЯНІВ, ЩО КОНТРОЛЮЄ ГЕРБІЦИД АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ:

Амброзія полинолиста, вероніка, галінсога, грицики звичайні, жовтозілля звичайне (жовтець), лобода біла, мишій зелений, мишій сизий, паслін чорний, просо куряче (плоскуха), ромашка, тонконіг однорічний, щириця звичайна. 

 

Основные
Препаративная форма  суспензійна емульсія
Химический составацетохлор 450 г/л + тербутилазин 214 г/л + антидот–фурілазол, 15 г/л
Производитель  Summit-Agro
Упаковка
УпаковкаКанистра
Объем20.0 (л)
 • Цена: 338,50 грн.