Корзина
90 отзывов
Контакты
Агро Прогресс
+380500229310
+380970990848
УкраинаДнепропетровская областьДнепродзержинск

Гербицид Артист Байер

Гербицид Артист Байер
  • В наличии

898,40 грн./кг

Гербицид Артист Байер
898,40 грн./кг
В наличииГербицид Артист Байер
Купить
+380500229310
  • +380970990848
Купить
+380500229310
  • +380970990848
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Артист— новий високоефективний ґрунтовий гербіцид для захисту картоплі і сої проти однорічних широколистих і злакових бур’янів. Препарат містить добре відому речовину — метрибузин — в комбінації з новим компонентом — флуфенацетом. Його додавання посилює дію суміші, демонструючи підвищену активність не тільки в випадку впливу через кореневу систему, але й через листя. Завдяки цьому дія Артисту 41,5 в. г. у порівнянні з іншими до сходовими препаратами подовжена і дозволяє надійніше контролювати такі бур’яни як куряче просо, лобода біла, підмаренник чіпкий, фіалка польова, триреберник дірчастий, галінсогу дрібноквіткова, паслін чорний.

Діюча речовина: Флуфенацет – 240 г/кг, Метрибузін – 175 г/кг Препаративна форма: водорозчинні гранули

Властивості: ЗАСТОСУВАННЯ КАРТОПЛЯ обприскування ґрунту до сходів культури після формування гребенів: 2,0–2,5 кг/га   СОЯ обприскування ґрунту до сходів культури: 2,0–2,5 кг/га На легких грунтах застосовувати мінімальні норми, на важких — максимальні. Для отримання максимальної ефективності гербіциду ґрунт має бути добре розробленим, без грудок, достатньо зволожений. Норма використання робочої рідини має становити мінімум 200 л/га. Об’єм використання розчину має бути збільшеним, якщо на полі присутні великі грудочки. СЕЛЕКТИВНІСТЬ Оцінка вразливості сортів картоплі та сої до гербіциду Артист® вказує, що використання гербіциду в дозі 2 кг/га до появи сходів не викликає негативних наслідків. Сорти картоплі, чутливі до препаратів метрибузину (Зенкор®), стійкіші до обробки препаратом Артист . Втім не рекомендується застосовування Артист® на піщаних та дуже легких грунтах.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ При застосовуванні на кам’янистих грунтах є ризик промивання діючих речовин до кореневої системи, що може призвести до пошкодження культури. Застовування при сильному вітрі може пошкодити сусідні культури. Культивація після внесення провокує проростання бурянів та знижує ґрунтову активність гербіциду. У ґрунті препарат практично не рухається, або пересувається в слабому ступені, тому всі заходи обробки ґрунту після його внесення можуть призвести до послаблення ефективності.

ПЕРЕВАГИ Високоефективний контроль підмаренникачіпкого та пасліну чорного. Покращений контроль злакових бур’янів. Захищає рослину від самого початку розвитку. Дозволяє обмежитися однією гербіцидною обробкою на ранній картоплі. Дозволяє використання на чутливих сортах картоплі. Легкий у використанніі. 

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культурыкартофель, соя
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Тип воздействияСистемные  
Химический составНеорганические
Производитель  Bayer
Страна производительГермания
Упаковка
УпаковкаКанистра
Информация для заказа
  • Цена: 898,40 грн./кг